Hakkımızda

DentalCare Klinik 2013 yılında ağız ve diş sağlığı alanında bilimsel ve etik değerlere bağlı butik bir diş kliniği olarak hizmet vermeye başlamıştır.

2021 yılında hem akademik hekim kadrosu hem de kliniğin fiziki özellikleriyle gelişerek, alanında en iyi ve güncel tedavileri sunacak bir yapıya kavuşmuştur.

Zekeriyaköy’de müstakil bir binada, geniş çalışma alanı ve bahçesiyle hastalara hizmet vermektedir. Alanında uzman diş hekimleriyle, dişhekimliğinin tüm alanlarında güvenilir, başarılı ve güncel tedavi yöntemleri uygulanmaktadır.

Başta kurucu ortakları Dr. Gizem ÇETİN DEMİR ve Dr. Onur DEMİR olmak üzere tüm hekimler, İstanbul Üniversitesi Dişhekimliği Fakültesi’nde (ÇAPA) lisans eğitimlerinin üzerine “Doktora” eğitimini tamamlayarak kendi branşlarında “Dr. Med. Dent.” Ünvanını almıştır.

Amacımız dişhekimliğinin tüm ihtisas(uzmanlık) alanlarını bir çatı altında toplayarak hastalara gerekli olan tüm tedavileri tek bir klinikte sağlayarak, hastaların farklı tedaviler için çok sayıda kliniği ziyaret etmesini ve bunun sebep olacağı tedavi planlama sorunlarını ve doğabilecek mağduriyetleri ortadan kaldırarak hastaya uygun tedavi planını ortaya koymak ve uygulamaktır.