Sarıyer diş hekimi, Sarıyer dişçi arıyorsanız kliniğimiz aracılığıyla sizlere hizmet vermeye hazırız. Diş hekimliği kategorisinde gerçekleştirilen bütün tedavi yöntemleri kliniğimizin programında yer almaktadır. Yediden yetmişe herkesi ilgilendiren önemli bir konudur. Diş bakımının ihmal edilmesiyle birlikte diş sorunları meydana gelebilmektedir. Genetik nedenlerden dolayı kategoride tedaviye ihtiyaç duymaktadır.

Sarıyer Diş Hekimi – Sarıyer Dişçi Tedavileri

Kliniğimizde pek çok farklı tedavi uygulanmaktadır. Diş eksikliklerine yönelik tedaviler, beyazlatma işlemleri, diş çürüklerinin tedavisi gibi. Çocuklarda, yetişkinlerde meydana gelen diş sorununda önemli konu ‘zamanında müdahale’ konusudur. Tedavide geç kalınması durumunda sorun artarak devam edebilecektir. Tedavinin ihmal edilmemesi önemlidir. Sarıyer diş hekimiSarıyer dişçi kliniği olarak bazı tedavilerimiz:

Sarıyer Diş Tedavi Fiyatları – 0212 202 50 55

Çok sayıda kritere göre Sarıyer diş tedavi fiyatları değişkenlik gösteriyor. Bu faktörler arasında tedavi türü, tedavi süresi, kullanılan malzemeler ve diş hekimi ofisinin konumu gibi unsurlar yer almaktadır. Kanal tedavi, diş çekimi fiyatları arasında farklılıklar bulunmaktadır. Diş hekimimiz, size özel bir tedavi planı hazırlayacaktır. Fiyat konusunda size detaylı bilgi verecektir. Bu açıdan iletişime geçebilirsiniz. Sizleri Dental Care Klinik‘e bekleriz.

Süt Dişleri Tedavisi

Bebeklerde ve çocuklarda meydana gelen diş sorunları uzman hekim tarafından takip edilmelidir. Dişlerin geç çıkması, eğri çıkması, çürümesi karşılaşılan sorunlar arasında yer almaktadır. Dişlerde meydana gelen çürükler tedavi edilmediğinde ciddi anlamda sorun oluşturmaya başlar. Özellikle ilerleyen yaşlarda diş gelişimini olumsuz etkiler. Küçük yaştan itibaren hekim kontrolünde gelişim takip edilmelidir.

Sarıyer diş hekimi
Sarıyer Diş Hekimi – Sarıyer Dişçi

Yirmilik Diş Tedavisi

Kronik diş rahatsızlıklarından biri de yirmilik diş problemidir. Yirmilik dişte geç kalındığı zaman problem daha da genişleyebilmektedir. Yirmilik dişin yamuk çıkması, diş etinin içerisinde kalması, yan dişlere baskı yapması, ilerleyen zaman diliminde rahatsızlığı artırır. İlk aşamada muayene olanlarda yirmilik diş çekimi dakikalar içerisinde gerçekleşebilmektedir. Sarıyer diş hekimimiz aracılığıyla tedavi hizmeti sunulmaktadır. Randevu 0 212 202 50 55 aracılığıyla alınmaktadır.

Dişin et içerisinde gelişmesi, et içerisinde çürümesi, yan dişleri sıkıştırması durumunda yirmilik diş çekimi daha uzun sürebilmektedir. Geç kalındığında cerrahi müdahale yapılabilmektedir Zaman bazen lehimize, bazen de aleyhimize işler. Sarıyer diş kliniğimiz aracılığıyla sizler için yirmilik diş tedavi hizmeti sunabiliriz.

Diş Beyazlatma

Dişlerin fırçalanması sonucunda dişlerde meydana gelen sarılık ortadan kaldırılabilmektedir. Bazı durumlarda dişler beyazlamaz. Sarı kalır. Bu durumda klinikte özel yöntemlerle beyazlatma işlemi yapılmalıdır. Bu yöntemle birlikte dişlerde gözle görülmeyen çatlaklara sıkışan ve fırça ile temizlenmeyen atıklar temizlenmektedir. Bu yöntem sayesinde kısa sürede diş beyazlatma sayesinde dişler göz kamaştırıcı bir görüntüye ulaşır. Sarıyer diş beyazlatma konusunda kliniğimizle iletişime geçebilirsiniz.

Sarıyer İmplant Tedavisi

Diş hekimliği kategorisinde öne çıkan tedavi yöntemlerindendir implant tedavisi Bu yöntemde eksik olan dişlerin yerine protez dişler monte edilmektedir. Bu yöntem dünyada en çok tercih edilen yöntemlerden biridir. İmplant diş tedavi yöntemi;

Ömürlük bir diş tedavi yöntemidir ve uzun yıllar kullanılmaktadır. Dişler protez olduğu için çene kemiği ile kısa sürede bütünleşir. Çene kemiğine yerleştirilen yuva protez özelliği sayesinde her hangi bir sorun oluşturmaz. Bu yuvaya ağzın ölçüsüne uygun diş yerleştirilmektedir.

Beyaz görüntüsünü her zaman için muhafaza eder. Sararma kötü görünüm kazandırır. Sarıyer dişçi olarak implant tedavi hizmeti vermekteyiz.

Çeneye sabitlendiği için normal bir diş gibi kullanılmaktadır. Sağlık açısından her hangi bir sakıncası yoktur.

Zirkonyum Tedavisi

Dişlerde meydana gelen deformasyonun tedavisinde zirkonyum yöntemi etkilidir. Diş yüzeyine yapıştırılan zirkonyum kaplama estetik özelliğe sahiptir. Dişlerde meydana gelen kırık ve çürükler bu yöntemle kapatılmaktadır.

Lamine Kaplama Yöntemi

Lamine plaklarla eğri olan,şekilsel anlamda göze hitap etmeyen dişler için estetik çözümler üretilmektedir. Dişlerde meydana gelen eğrilikler, kırıklar ve renk sorunu, lamine kaplama yöntemiyla tamamen ortadan kaldırılmaktadır. Gülüş estetiği kategorisinde gerçekleştirilen özel kaplama yöntemi, gülmeyi unutanlar için etkili bir çözümdür.

Sarıyer diş hekimi randevu işlemleri için bizlere ulaşabilirsiniz.